Warsztaty decoupage w Miejskim Domu Kultury

Grudniowy czas sprzyja spotkaniom w miłym towarzystwie, gdzie panują ciepło i optymizm. A zdrowie, to w dużej mierze także stan ducha, poczucie wewnętrznej radości, które można dzielić z innymi w relacjach międzyludzkich. Dlatego też Stylowo Domowo we współpracy ze Stowarzyszeniem Plaster Zdrowia zorganizowała wczoraj 1 grudnia 2017r. warsztaty decoupage o tematyce świątecznej w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych.

W ramach warsztatów każdy z uczestników wykonywał własną bombkę świąteczną techniką decoupage, poznawał inne techniki zdobnicze, a wszystko to przy pysznym ciastku i gorącej herbacie wśród ciepłej, rodzinnej atmosfery. Poniżej kilka zdjęć z tych wyjątkowych warsztatów, a przy tym już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty świąteczne, tym razem organizowane dla seniorów dn. 15.12.2017 o godz. 16 również w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych.

 

Przekażcie to zaproszenie seniorom w Waszym otoczeniu, by każdy zainteresowany mógł miło spędzić czas w wyjątkowym towarzystwie, tworząc przy tym niesamowite bombki świąteczne.

Zapraszamy!

Comments are closed.