Plaster Zdrowia na X Biegu ulicznym o „Łaziskie Liście”

W sobotę 03.06.2017r. mieliśmy przyjemność być na X Biegu ulicznym o „Łaziskie Liście” im. Alojzego Kalei. To wyjątkowe wydarzenie było dla nas szczególne, ponieważ mogliśmy zaproponować wszystkim chętnym, zarówno biegaczom jak i kibicom, bezpłatną analizę składu ciała profesjonalną wagą spotykaną głównie w gabinetach dietetycznych.

Chcieliśmy, by analiza ta była dodatkową atrakcją tego pięknego dnia i udało się! Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia. Z analizatora składu ciała skorzystało ponad 100 osób, każda z nich otrzymała wydruk z wynikami zawierającymi m.in. poziom tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz szacowany wiek metaboliczny. Dla jednych wynik ten był ciekawostką, dla innych motywacją do dalszego treningu a dla jeszcze innych sygnałem, by coś w życiu zmienić. Cieszymy się, że mogliśmy tam z Wami być i w ten sposób przysłużyć się tak wielu osobom.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia i już nie możemy doczekać się następnego spotkania. Śledźcie nas na stronie oraz na naszym fanpage’u, by nie ominęły Was nasze kolejne akcje i wydarzenia, na których chcielibyśmy znów z Wami się spotkać 🙂

Comments are closed.