Borelioza – tajemnicza choroba odkleszczowa – warsztaty

📌 Wczoraj w środę 20 marca odbyły się warsztaty w ramach akcji „Droga do Zdrowia”. Były to już drugie zajęcia z zaplanowanych 5 spotkań skierowanych do mieszkańców Łazisk Górnych chcących poprawić swój stan zdrowia.
 
Tematyka spotkania poświęcona była niezwykle ważnemu zagrożeniu jakim jest borelioza❗️
Borelioza - warsztaty - Plaster Zdrowia
🙋‍♀️🙋‍♂️ Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczną obecność, zainteresowanie, chęć rozmowy i za wszystkie pytania, które padły w trakcie zajęć. To właśnie dzięki Wam chce nam się chcieć!
 
🎬 Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania na poniższym filmiku.
 
👩‍🏫 I już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 24 kwietnia, w środę po Wielkanocy. Ich tematem będą programy profilaktyczne i zdrowotne. Więcej szczegółów niebawem.
 
A tymczasem, już tradycyjnie – bądźcie zdrowi! 😃

📌 Wczoraj w środę 20 marca odbyły się warsztaty w ramach akcji "Droga do Zdrowia". Były to już drugie zajęcia z zaplanowanych 5 spotkań skierowanych do mieszkańców Łazisk Górnych chcących poprawić swój stan zdrowia.Tematyka spotkania poświęcona była niezwykle ważnemu zagrożeniu jakim jest borelioza❗️🙋‍♀️🙋‍♂️ Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczną obecność, zainteresowanie, chęć rozmowy i za wszystkie pytania, które padły w trakcie zajęć. To właśnie dzięki Wam chce nam się chcieć!🎬 Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania na poniższym filmiku.👩‍🏫 I już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 24 kwietnia, w środę po Wielkanocy. Ich tematem będą programy profilaktyczne i zdrowotne. Więcej szczegółów niebawem.A tymczasem, już tradycyjnie – bądźcie zdrowi! 😃

Opublikowany przez Stowarzyszenie Plaster Zdrowia Czwartek, 21 marca 2019

Comments are closed.